item1
AKTUÁLNĚ item1 PRONÁJEM item1
LOKALITA PROJEKT ARCHITEKT GALERIE KONTAKT item1
item1

© 2010 SLUG a.s.

KamilMrva

Architekt Kamil Mrva (*1974) je jedním z nejvýraznějších představitelů mladší generace českých architektů. Po absolvování brněnské fakulty architektury a krátké praxi v pražském ateliéru Gama pod vedením Karla Pragera se vydal na studijní cestu do Severní Ameriky, kde studoval především stavby F. L. Wrighta. Po návratu zpět do rodné Kopřivnice začal svou kariéru stavbou vlastního rodinného domu s ateliérem, který byl jeho architektonickým manifestem.

Kromě celé řady rodinných domů vznikly v ateliéru Kamila Mrvy například projekty kopřivnického Hotelu Olympia, rekonstrukce a přístavba administrativního objektu firmy UAX v Bernarticích n. O., soubor Bečva Villa Resort na Horní Bečvě nebo několik návrhů úprav obcí Trojanovice a Palkovice.

Dílo Kamila Mrvy je často publikováno v českých i zahraničních médiích a již nekolikrát bylo zařazeno do reprezentativní Ročenky české architektury (nakl. Prostor). Na začátku roku 2010 proběhla výstava prací ateliéru Kamila Mrvy v prestižní architektonické Galerii Jaroslava Fragnera v Praze.

Kamil Mrva je spoluzakladatelem Centra nové architektury v Ostravě, ve kterém za několik posledních let proběhla řada architektonických výstav.

Více informací naleznete na stránkách www.mrva.net.

OBCHODNÍ CENTRUM ROŽNOV p. R. item3f item3e item3d item3c item3b item3 item3b1 item3c item3b item3b1 item3f item3e item3f item3e item3d item3c item3b item3 item3b1